Wynajem auto-chłodni | AGMAR

O nas

Wypożyczalnia aut dostawczych

Jako AGMAR działamy w transporcie od 2004r. Od 2019 roku oferujemy naszym klientom auta na wynajem krótko oraz długo terminowy. W minionych latach zdobyliśmy duże doświadczenie w doborze oraz eksploatacji naszej floty samochodów. Auta przez nas oferowane są profesjonalnie przygotowane do pracy pod kątem technicznym oraz wyposażenia dodatkowego, które ułatwia pracę kierowcom.

 

Liczne akcesoria, takie jak: drążki rozporowe, pasy transportowe, rejestratory temperatur, wideo-rejestratory, kable rozruchowe, liny holownicze, uchwyty do nawigacji, ładowarki do telefonów, wózki paletowe, wózki dwukółkowe i wiele innych są dostępne od ręki, więc nie musisz tracić czasu na gromadzenie niezbędnego Ci sprzętu.

Wypożyczaj bezpiecznie

Kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo.
Samochody są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, jak i sanitarnym. Każdorazowy serwis oraz odkażanie przestrzeni ładunkowych i kabin sprawia, że nasz tabor jest w pełni bezpieczny.

Warszawa | Wołomin | Karczew

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i do osób prywatnych.
Naszą działalność prowadzimy w dwóch lokalizacjach w Karczewie k. Otwocka oraz w Kobyłce k. Wołomina. Dla zainteresowanych oferujemy usługę door-to-door 6dni w tygodniu na terenie Warszawy i okolic, w której podstawiamy i/lub odbieramy samochód z wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

Oferujemy płatności gotówką lub kartą w siedzibie firmy, jak i u klienta.

Masz pytania ? Przejdź do zakładki FAQ lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail.