Wynajem auto-chłodni | AGMAR

FAQ

Pytania i odpowiedzi w zakresie wynajmu samochodów osobowy i dostawczych

Rezerwacja najszybciej odbywa się poprzez kontakt telefoniczny, ale również można rezerwować drogą mailową czy wiadomością na naszym FB.

Aby wynająć auto, potrzebne jest prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość np. dowód osobisty lub paszport. 

Wypożyczalnia AGMAR umożliwia wynajem dowolnej osobie, która ukończyła 23 rok życia i posiada prawo jazdy przez minimum 3 lata.

Nie. Obniżenie lub całkowite odstąpienie od poboru kaucji jest możliwe tylko jeśli jesteś naszym stałym klientem.

Kaucja stanowi zabezpieczenie w razie spowodowania przez osobę wynajmującą lub kierującą pojazdem szkody w wypożyczonym samochodzie, braku paliwa, zwrocie brudnego samochodu czy innych nieprzewidzianych sytuacji.

Kaucja nie zależnie od długości wynajmu wynosi tyle samo.
Samochody osobowe - 600zł
Samochody dostawcze - 1000zł

Kaucja pobierana jest podczas odbioru auta przez klienta w formie gotówkowej lub kartą.

Kaucja zwracana jest w takiej samej formie w jakiej została wpłacona. Zwrot następuje podczas zwrotu auta do wypożyczalni.

Tak. Wybierając taryfę NoLimit możesz jeździć autem bez żadnych ograniczeń kilometrowych.

Przez czas najmu masz w takim przypadku do wykorzystania 300km. Nie ma znaczenia czy jednego dnia zrobisz 250km a kolejnych po np. 25km. Jest to Twój wybór.

Za każdy kilometr ponad taryfę naliczana jest opłata:
Samochody osobowe - 0,5zł netto/1km
Samochody dostawcze - 0,8zł netto/1km

Płatność za najem auta pobierana jest podczas zwrotu samochodu do oddziału wypożyczalni. Jeśli wynajem trwa dłużej niż 7dni wystawiamy fakturę na przelew po każdym tygodniu od daty odbioru auta.

Za wynajem można zapłacić gotówką, kartą lub przelewem bankowym na konto wypożyczalni.

Nie. Rezerwacja jest zupełnie darmowa, a w dowolnej chwili, bez żadnych konsekwencji można z niej zrezygnować, jednak prosimy o wcześniejszą informacje telefoniczną.

Tak. Prowadzenie obsługi poza oddziałami wypożyczalni AGMAR, podstawienie lub odbiór auta liczone są za kilometr w jedną stronę 2zł/km netto.

Nie. Naszymi autami możesz przemieszczać się tylko po terenie RP

Tak. W umowie najmu jest miejsce na wpisanie osób, które będą potencjalnie kierowały samochodem. Osoba która podpisuje umowę bierze pełną odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez kierującego, który nie był uwzględniony w umowie najmu lub jeśli podana osoba ma nie aktualnego prawa jazdy lub ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Należy wezwać policję w celu spisania odpowiedniego protokołu szkody i skontaktować się niezwłoczne z nami telefonicznie 24h na dobę 7dni w tygodniu w celu uzyskania dalszych instrukcji.

Nie, jeżeli została sporządzona notatka policyjna. W każdym przypadku wstrzymujemy kaucję do momentu wyjaśnienia sprawy.

W miarę możliwości zjechać w bezpieczne miejsce i bezzwłocznie skontaktować się z nami telefonicznie 24h na dobę 7dni w tygodniu.Tak. Podczas odbioru auto jest w pełni zatankowane. Jednak w sytuacji zwrotu auta z mniejszą ilością paliwa doliczana jest opłata w wysokości kosztu dopełnienia zbiornikazgodnie z obecnymi stawkami paliw + 20%.

Tak. Auto, które od nas otrzymujesz jest czyste i posprzątane. Jeśli jednak chcesz zwrócić auto brudne należy poinformować nas o tym wcześniej. Jest wtedy doliczana opłata 81,30zł netto.

Jest to 5 godzin przy czym limit kilometrów wynosi:
dla samochodów osobowych 60km
dla samochodów dostawczych 200km
Takie auto należy odebrać nie później niż do godziny 11:00

Istnieje możliwość zwrotu samochodu poza godzinami pracy danej filii. Jest to usługa dodatkowo płatna. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wy przypadku opóźnienia do 2h nie naliczana jest żadna opłata. Od 2h do 12h opłata 250zł.

Po 12h 500zł co 24h.

W naszych autach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.