Wynajem auto-chłodni, aut osobowych | AGMAR

O nas

Jako AGMAR działamy w transporcie od 2004r. Od 2019 roku oferujemy naszym klientom auta na wynajem krótko oraz długo terminowy. W minionych latach zdobyliśmy duże doświadczenie w doborze oraz eksploatacji naszej floty samochodów. Auta przez nas oferowane są profesjonalnie przygotowane do pracy pod kątem technicznym oraz wyposażenia dodatkowego, które ułatwia pracę kierowcom.

 

Liczne akcesoria, takie jak: drążki rozporowe, pasy transportowe, rejestratory temperatur, wideo-rejestratory, kable rozruchowe, liny holownicze, uchwyty do nawigacji, ładowarki do telefonów, wózki paletowe, wózki dwukółkowe i wiele innych są dostępne od ręki, więc nie musisz tracić czasu na gromadzenie niezbędnego Ci sprzętu.

Kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo.
Samochody są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, jak i sanitarnym. Każdorazowy serwis oraz odkażanie przestrzeni ładunkowych i kabin sprawia, że nasz tabor jest w pełni bezpieczny.

 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i do osób prywatnych.
Naszą działalność prowadzimy w dwóch lokalizacjach w Karczewie k. Otwocka oraz w Kobyłce k. Wołomina. Dla zainteresowanych oferujemy usługę door-to-door 6dni w tygodniu, w której podstawiamy i/lub odbieramy samochód z wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

Oferujemy płatności gotówką lub kartą w siedzibie firmy, jak i u klienta.

Masz pytania ? Przejdź do zakładki FAQ lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail.